O nas

Poznajmy się bliżej

Nasza krótka historia…

Czym w ogóle jest Bernadowo? To nasz rodziny biznes, nasza ukochana restauracja. Coś, co powoduje uśmiech na naszych twarzach i jest powodem wielu zarwanych nocy. Naszych gości traktujemy jak część tego wszystkiego i to właśnie dzięki nim możemy nieustannie się zmieniać. Na lepsze oczywiście!

Wiele osób pytało nas, skąd wziął się nasz budynek? Było tu coś wcześniej? Może jakiś stary dworek? Zawsze się wtedy uśmiechamy, odpowiadając – nie, to nasza własna, mała historia. Bernardowo zbudowaliśmy od podstaw i ogromnie się cieszymy słysząc, że wydaje się na tyle klimatyczne, iż nasi goście nieustannie dodają mu tych „kilku” lat.

Opowiadać moglibyśmy dalej, jednak zostawmy sobie ten temat na wspólną rozmowę!

Tradycja

Z tradycją mamy wiele do czynienia – wystarczy spojrzeć na nasze wnętrze. Lubimy zaglądać w przeszłośći wyciągać z niej to co najlepsze. Wystrój, jedzenie i przede wszystkim to, jak należy świętować te mniejsze i większe momenty w naszym życiu.

Lokalność

Choć nasza restauracja nie należy do najmniejszych, nadal uważamy się za małą, rodzinną i co najistotniejsze lokalną firmę. Z tego co wokół nas czerpiemy pełnymi garściami. W Bernardowie znaleźć można produkty pobliskich producentów takie jak sery, pieczywo, czy wyroby masarnicze. To co najlepsze często mamy pod samym nosem i tej myśli się trzymamy!

Jedzenie z menu weselnego

Swojskość

Jedzenie z menu weselnego

Co łączy wszystkich Polaków? Gościnność! Naszym najważniejszym zadaniem jest, by każdy czuł się u nas jak u siebie. Cenimy sobie bezpośrednie
i szczere relacje – na całe szczęście dzięki naszym klientom mamy ich całe mnóstwo. Jak to mówią: sami swoi!

Sprawdź naszą galerię

Czasem same słowa nie wystarczą, dlatego warto zobaczyć kilka naszych zdjęć.

Masz jakieś pytanie?

Nie krępuj się i skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza!

Informacje

Bądź na bieżąco

Scroll to Top